VOLNÉ POZICE

Staňte se součástí silné mezinárodní společnosti a budujte si kariéru v rámci služebního postupu.

ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ REGIONU PRAHA

Přijmeme novou posilu do našeho HR týmu.
Pokud Tě baví práce s lidmi, nebojíš se komunikovat, umíš zvládat stresové situace a máš zodpovědný přístup k práci, hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

· Administrativní podpora oddělení

· Spolupráce s vedoucím regionu

· Příprava podkladů pro mzdy

· Spolupráce při náboru nových zaměstnanců

· Zajištění chodu kanceláře společně s dvěma asistentkami (vzájemná zastupitelnost)

· Komunikace se zaměstnanci

Nabízíme:

· Zázemí stabilní a úspěšné společnosti

· Příjemné pracovní prostředí v budově Lighthouse (Praha - Holešovice v blízkosti centra Prahy)

· Práci v přátelském kolektivu

· Motivační mzdové ohodnocení - 25 000 - 28 000 Kč/měsíc

· Nástup možný ihned

Požadujeme:

· Min. SOŠ, SŠ zakončené maturitou

· Příjemné a vstřícné vystupování

· Nadprůměrné komunikační schopnosti a organizační dovednosti

· Samostatnost, flexibilitu, proaktivní přístup

· Schopnost jednat s různými typy lidí

· Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet)

· Ochotu učit se novým věcem

· Znalost zákoníku práce

Vhodné i pro absolventy jako získání praxe v oboru HR.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com